Техномаркет - BOSCH MFQ-36450S МИКСЕР

BOSCH MFQ-36450S МИКСЕР

-21%

Производител: BOSCH
Шифра: 738412
Достапност: залиха
Редовна Цена:
3,299 ден.

SMART цена:
2,599 ден.

МИКСЕР МОЌНОСТ 450W МАТАЛКИ ЗА ШЛАГ И ЗА ТЕСТО ДОДАТОК СЕЦКО

Слични производи