Техномаркет - ROWENTA SF3122D0 ПРЕСА ЗА КОСА

ROWENTA SF3122D0 ПРЕСА ЗА КОСА


Производител: ROWENTA
Шифра: 738424
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,999 ден.

ПРЕСА ЗА КОСА ОБЛОЖЕНИ ПЛОТНИ СО "KERATINE&TOURMALINE" СИГУРНОСЕН СИСТЕМ ,СО ЗАКЛУЧУВАЊЕ ТЕРМОСТАТ СО 5 ПОЗИЦИИ - 130-230 С. БРЗО ЗАГРЕВАЊЕ- ДО 60 СЕК.

Слични производи