Техномаркет - TEFAL CM-3608 АПАРАТ ЗА ФИЛТЕР КАФЕ

TEFAL CM-3608 АПАРАТ ЗА ФИЛТЕР КАФЕ

-52%

Производител: TEFAL
Шифра: 738426
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,899 ден.

SMART цена:
1,399 ден.

-КАФЕМАТ ЗАФАТНИНА 1,25 Л МОЌНОСТ 1000 W СИСТЕМ ПРОТИВ КАПЕЊЕ

Слични производи