Техномаркет - TREVI CMP 546

TREVI CMP 546


Производител: TREVI
Шифра: 738446
Достапност: залиха
Редовна Цена:
3,999 ден.

-ПОРТАБЛ РАДИО СО ЦД CD / CD-R/RW - MP3 ФМ РАДИО -AUX ВЛЕЗ BLUETOOTH КОНЕКЦИЈА LED ДИСПЛЕЈ МОЖНОСТ ЗА РАБОТА НА БАТЕРИИ (6 Х UM2) БОЈА - БЕЛА

Слични производи