Техномаркет - NEO E-31VSG АПАРАТ ЗА СЕЦКАЊЕ

NEO E-31VSG АПАРАТ ЗА СЕЦКАЊЕ


Производител: NEO
Шифра: 738480
Достапност: залиха
Цена:
1,399 ден.

SMART цена:
999 ден.

-СЕЦКО МОЌНОСТ 400W СТАКЛЕН САД 1000МЛ МОЖНОСТ ЗА КОРИСТЕЊЕ ВО МИКРОБРАНОВА КОПЧЕ ПУЛС

Слични производи