Техномаркет - NEO E-43HB АПАРАТ ЗА СЕЦКАЊЕ

NEO E-43HB АПАРАТ ЗА СЕЦКАЊЕ

-47%

Производител: NEO
Шифра: 738482
Достапност:
Редовна Цена:
1,899 ден.

SMART цена:
999 ден.

-ПАСАТОР СО СЕЦКО МОЌНОСТ 550W 2 БРЗИНИ 1 МАТАЛКА САД 800МЛ ЗА МЕШАЊЕ -ДОДАТОК СЕЦКО СО САД 700МЛ МОЖНОСТ ЗА ПЕРЕЊЕ ВО МАШИНА ЗА САДОВИ

Слични производи