Техномаркет - VIVAX SJ-150 СОКОВНИК

VIVAX SJ-150 СОКОВНИК


Производител: VIVAX
Шифра: 738496
Достапност:
Редовна Цена:
6,299 ден.

SMART цена:
2,999 ден.

-СОКОВНИК ЗА БАВНО ЦЕДЕЊЕ МОЌНОСТ 150W ДВА САДА ЧЕТКА ЗА ЧИСТЕЊЕ

Слични производи