Техномаркет - NEO E-7045 ЕЛ. ШПОРЕТ

NEO E-7045 ЕЛ. ШПОРЕТ


Производител: NEO
Шифра: 738525
Достапност:
Редовна Цена:
10,499 ден.

SMART цена:
7,991 ден.

EЛЕКТРИЧЕН ШПОРЕТ 4 ГРЕЈНИ ЗОНИ КАПАЦИТЕТ НА РЕРНА 58Л РЕГУЛАЦИЈА НА ПЛОТНИТЕ 4 ФУНКЦИИ НА РЕРНАТА РЕГУЛАЦИЈА НА ТЕМПЕРАТУРА НА РЕРНАТА ДО 240C ДИМЕНЗИЈА В/Ш/Д 85/60/60

Слични производи