Техномаркет - NEO E-7065MF ЕЛ. ШПОРЕТ

NEO E-7065MF ЕЛ. ШПОРЕТ


Производител: NEO
Шифра: 738526
Достапност:
Редовна Цена:
11,999 ден.

SMART цена:
8,891 ден.

ЕЛЕКТРИЧЕН ШПОРЕТ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А КАПАЦИТЕТ НА РЕРНАТА 58Л 4 ГРЕЈНИ ЗОНИ РЕГУЛАЦИЈА НА ТЕМПЕРАТУРА НА ПЛОТНИТЕ 4 ФУНКЦИИ НА РЕРНАТА ВЕНТИЛАТОР ВО РЕРНАТА РЕГУЛАЦИЈА НА ТЕМПЕРАТУРА ВО РЕРНАТА ДО 240C ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/60/60

Слични производи