Техномаркет - NEO E-5045 ШПОРЕТ

NEO E-5045 ШПОРЕТ


Производител: NEO
Шифра: 738534
Достапност:
Редовна Цена:
9,499 ден.

SMART цена:
7,999 ден.

ШПОРЕТ 4 ГРЕЈНИ ЗОНИ РЕГУЛАЦИЈА ТЕМПЕРАТУРА НА ПЛОТНИТЕ 4 ФУНКЦИИ НА РЕРНАТА КАПАЦИТЕТ НА РЕРНАТА 45Л РЕГУЛАЦИЈА НА ТЕМПЕРАТУРА НА РЕРНАТА 240C ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/50/55

Слични производи