Техномаркет - TEFAL HB-866A INFINY FORCE V3 ПАСАТОР

TEFAL HB-866A INFINY FORCE V3 ПАСАТОР

-55%

Производител: TEFAL
Шифра: 738548
Достапност:
Редовна Цена:
5,299 ден.

SMART цена:
2,399 ден.

-РАЧЕН БЛЕНДЕР СО ДОДАТОЦИ МОЌНОСТ - 700W. СО РЕГУЛАТОР ДОПОЛНИТЕЛЕН САД - 0.8L. САД ЗА СЕЦКАЊЕ - 0.5L. ДОДАТОК ЗА МЕШАЊЕ ДОДАТОК ЗА МАЈОНЕЗ/СОСОВИ ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН

Слични производи