Техномаркет - TEFAL HB-863A38 ПАСАТОР

TEFAL HB-863A38 ПАСАТОР


Производител: TEFAL
Шифра: 738551
Достапност:
Редовна Цена:
4,299 ден.

SMART цена:
3,654 ден.

-РАЧЕН БЛЕНДЕР МОЌНОСТ - 700W. СО РЕГУЛАТОР ДОПОЛНИТЕЛЕН САД - 0.8L. САД ЗА СЕЦКАЊЕ - 0.5L. ДОДАТОК ЗА МЕШАЊЕ ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН

Слични производи