Техномаркет - HOTPOINT-ARISTON LTF-8B019 C EU ВГР.МАШИНА ЗА САДОВИ

HOTPOINT-ARISTON LTF-8B019 C EU ВГР.МАШИНА ЗА САДОВИ

-16%

Производител: HOTPOINT-ARISTON
Шифра: 738552
Достапност: залиха
Редовна Цена:
19,999 ден.

SMART цена:
16,798 ден.

-МАШИНА ЗА САДОВИ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ КЛАСА НА ПЕРЕЊЕ А КЛАСА НА СУШЕЊЕ А КАПАЦИТЕТ 13 КОМПЛЕТА 8 ПРОГРАМИ (INTENSIVE, NORMAL, FAST, EXPRESS 40 ', SANITIZING) ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА 11Л ТАЈМЕР ЗА ОДЛОЖЕН СТАРТ ДО 12Ч ИНДИКАТОРИ ЗА СОЛ И СЈАЈ НИВО НА БУЧАВОСТ 49DB (A) ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 82/59.5/57

Слични производи