Техномаркет - TREVI RC 827 01 BL WHITE

TREVI RC 827 01 BL WHITE


Производител: TREVI
Шифра: 738579
Достапност: залиха
Редовна Цена:
999 ден.

-РАДИОБУДИЛНИК ФМ/АМ РАДИО 2О СТАНИЦИ МЕМОРИЈА SNOOZE/SLEEP ОПЦИЈА РАБОТЕН РЕЖИМ НА СТРУЈА И БАТЕРИЈА ДИМЕНЗИИ 140X114X44 ММ БОЈА - БЕЛА

Слични производи