Техномаркет - KINGSTON DT100G3 16GB USB 3.0

KINGSTON DT100G3 16GB USB 3.0


Производител: KINGSTON
Шифра: 738588
Достапност:
Редовна Цена:
299 ден.

SMART цена:
249 ден.

УСБ ДРАЈВ КАПАЦИТЕТ 16GB УСБ 3.0/2.0 ИНТЕРФЕЈС БОЈА ЦРНА

Слични производи