Техномаркет - MAX EKSKLUZIV  VC-432 ПРАВОСМУКАЛКА

MAX EKSKLUZIV  VC-432 ПРАВОСМУКАЛКА

-9%

Производител: MAX
Шифра: 738594
Достапност:
Редовна Цена:
5,499 ден.

SMART цена:
4,999 ден.

-ПРАВОСМУКАЛКА МОЌНОСТ: 2200W СУПЕР ТИВОК МОТОР ИЗЛЕЗЕН ХЕПА ФИЛТЕР 4 НИВОА НА ФИЛТРАЦИЈА КАПАЦИТЕТ НА ВРЕЌИЧКАТА ЗА ПРАВ: 4.5 ЛИТРИ ЕЛЕКТРОНСКА КОНТРОЛА НА МОЌНОСТА -360° РОТИРАЧКО ЦРЕВО АВТОМАТСКО ВРАЌАЊЕ НА КАБЕЛОТ ИНДИКАТОР ЗА ПОЛНА КЕСА СО ПРАВ МАЛИ ДОДАТОЦИ СМЕСТЕНИ ВО САМАТА ПРАВОСМУКАЛКА МЕТАЛНА ТЕЛЕСКОПСКА ЦЕВКА МЕТАЛНА ЧЕТКА ТРКАЛЦА СО ЗАШТИТА ЗА ПАРКЕТ

Слични производи