Техномаркет - WHIRLPOOL ART-9810 A+ ВГР. ЛАДИЛНИК

WHIRLPOOL ART-9810 A+ ВГР. ЛАДИЛНИК

-18%

Производител: WHIRLPOOL
Шифра: 738611
Достапност:
Редовна Цена:
33,999 ден.

SMART цена:
27,999 ден.

КОМБИНИРАН ВГРАДЛИВ ЛАДИЛНИК КАПАЦИТЕТ НА ОДРЖУВАЊЕ 228 L КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЧ 80 L ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ ТЕХНОЛОГИЈА 6TH SENSE АВТОМАТСКО ОДМРЗНУВАЊЕ ЗАМРЗНУВАЧ СО 3 ФИОКИ МЕТАЛНА ПОЛИЦА ЗА ШИШИЊА КАПАЦИТЕТ НА МРЗНЕЊЕ 3,5 KG/H ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д - 193,5/54/54,5

Слични производи