Техномаркет - ELECTROLUX ENN-2801BOW ЛАДИЛНИК

ELECTROLUX ENN-2801BOW ЛАДИЛНИК


Производител: ELECTROLUX
Шифра: 738632
Достапност: залиха
Редовна Цена:
26,999 ден.

SMART цена:
20,599 ден.

КОМБИНИРАН ЛАДИЛНИК КАПАЦИТЕТ НА ДЕЛОТ ЗА ОДРЖУВАЊЕ 202 Л КАПАЦИТЕТ НА ДЕЛОТ ЗА ЗАМРЗНУВАЊЕ 75Л ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ ПОТРОШУВАЧКА-297KW ГОДИШНО КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊЕ 4КГ ЗА 24 ЧАСА НИВО НА БУЧАВОСТ 36 DB СТАКЛЕНИ ПОЛИЦИ ДИМЕНЗИИ 177,2/54/54,7

Слични производи