Техномаркет - ELECTROLUX EZB-3410AOX ФУРНА

ELECTROLUX EZB-3410AOX ФУРНА

-26%

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 738637
Достапност: залиха
Редовна Цена:
13,999 ден.

SMART цена:
10,391 ден.

ВГРАДЛИВА ФУРНА ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А КАПАЦИТЕТ НА РЕРНА 57 Л 7 ПРОГРАМИ НА ПЕЧЕЊЕ 2 СТАКЛА НА ВРАТАТА ДИГИТАЛЕН ТАЈМЕР И ЧАСОВНИК ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 59/60/55

Слични производи