Техномаркет - GORENJE RK-61FSY2W ЛАДИЛНИК

GORENJE RK-61FSY2W ЛАДИЛНИК


Производител: GORENJE
Шифра: 738638
Достапност: залиха
Редовна Цена:
25,990 ден.

SMART цена:
23,990 ден.

КОМБИНИРАН ФРИЖИДЕР КАПАЦИТЕТ ЗА ОДРЖУВАЊЕ 228Л КАПАЦИТЕТ ЗА ЗАМРЗНУВАЊЕ 96Л ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ AIRPOWER -IONAIR ЈОНИЗАТОР НА ВОЗДУХОТ PULLOUT- ЛЕСНО ВАДЕЊЕ НА ПОЛИЦИТЕ FRESHZONE CRISPZONE -FROSTLESS ТЕХНОЛОГИЈА НА ЛАДЕЊЕ НИВО НА БУЧАВОСТ 40 ДБ ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 185/60/64

Слични производи