Техномаркет - ELECTROLUX ZCS-2220BEL ПРАВОСМУКАЛКА

ELECTROLUX ZCS-2220BEL ПРАВОСМУКАЛКА

-20%

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 738645
Достапност: залиха
Редовна Цена:
6,899 ден.

SMART цена:
5,499 ден.

-ПРАВОСМУКАЛКА МОЌНОСТ 1250 W. TEЛЕСКОПСКА ЦЕВКА ХИГИЕНСКА ВРЕЌИЧКА 3.5 L. (S-BAG) ИНДИКАТОР ЗА ПОЛНА ВРЕЌИЧКА РЕГУЛАТОР НА ЈАЧИНА ТИВОК ПРИ РАБОТА - 71 DB БОЈА - ЦРНА

Слични производи