Техномаркет - PHILIPS GC4510/30 ПЕГЛА

PHILIPS GC4510/30 ПЕГЛА


Производител: PHILIPS
Шифра: 738648
Достапност: залиха
Редовна Цена:
4,299 ден.

SMART цена:
3,654 ден.

ПЕГЛА МОЌНОСТ 2400W STEAM GLIDE PLUS КОНТИНУИРАНА ПАРЕА 45Г/МИН УДАРНА ПАРЕА 170Г ВЕРТИКАЛНА ПАРЕА КАПАЦИТЕТОТ НА РЕЗЕРВОАРОТ ЗА ВОДА 300МЛ ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ 2М

Слични производи