Техномаркет - KRUPS KP 100B КАФЕМАТ

KRUPS KP 100B КАФЕМАТ


Производител: KRUPS
Шифра: 738655
Достапност: залиха
Редовна Цена:
3,899 ден.

SMART цена:
2,999 ден.

КАФЕ-СИСТЕМ NESCAFE DOLCE GUSTO ПРИТИСОК 15 BARI THERMOBLOCK СИСТЕМ ОПТИМАЛНА ТЕМПЕРАТУРА ОД ПРВАТА ЧАША РЕЗЕРВОАР ЗА ВОДА - 0.6 Л

Слични производи