Техномаркет - TEFAL FF-123130 ФРИТЕЗА

TEFAL FF-123130 ФРИТЕЗА

-25%

Производител: TEFAL
Шифра: 738659
Достапност:
Редовна Цена:
3,599 ден.

SMART цена:
2,699 ден.

ФРИТЕЗА МОЌНОСТ 1600 W КАПАЦИТЕТ ДО 1 КГ КАПАЦИТЕТ НА МАСЛО 1,8 Л -ФИКСЕН САД ТРАЕН МЕТАЛЕН ФИЛТЕР СТАКЛЕН ПРОЗОРЕЦ БОЈА - БЕЛА

Слични производи