Техномаркет - KRUPS KP110131 КАФЕМАТ

KRUPS KP110131 КАФЕМАТ


Производител: KRUPS
Шифра: 738660
Достапност:
Редовна Цена:
6,699 ден.

АПАРАТ ЗА КАФЕ ДИЗАЈНИРАН ЗА: NESCAFÉ DOLCE GUSTO КАПСУЛИ МОЖНОСТ ЗА ПОДГОТВУВАЊЕ LATTE MACHIATTO, КАПУЧИНО, КОРТАДО , NESQUIK, ТОПЛО ЧОКОЛАДО, NESTEA И МНОГУ ДРУГИ. ИСКЛУЧИТЕЛНО БРЗО, ЧИСТО И ЛЕСНО РАКУВАЊЕ ВМЕТНУВАЊЕ НА КАПСУЛАТА DOLCE GUSTO ВО ПЛАСТИЧНИОТ ДРЖАЧ И КОРИСТЕЊЕ ЈА РАЧКАТА ЗА ИЗБОР НА ТОПЛА ИЛИ ЛАДНА ВОДА. ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА:1460 W ПРИТИСОК: 15 БАРИ КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАРОТ ЗА ВОДА: 0,8 Л МОЖНОСТ ЗА ПОДГОТОВКА НА ТОПЛИ И ЛАДНИ ПИЈАЛОЦИ РАЧНА КОНТРОЛА РЕЖИМ ЗА ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА - АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ ТЕРМОБЛОК-СИСТЕМ ЗА БРЗО ЗАГРЕВАЊЕ АВТОМАТСКОТО ИСКЛУЧУВАЊЕ ФИОКА ЗА КАПЕЊЕ СО ПРИЛАГОДУВАЊЕ НА ВИСИНАТА- ТРИ ПОЗИЦИИ ЗА СИТЕ ГОЛЕМИНИ НА ЧАШИ LED ПРЕКИНУВАЧ ЗА ВКЛУЧУВАЊЕ / ИСКЛУЧУВАЊЕ ЛЕД ИНДИКАТОР ЗА ПОДГОТВЕНОСТ СОВРЕМЕН КОМПАКТЕН ДИЗАЈН НАМЕНЕТ И ЗА НАЈМАЛИТЕ КУЈНИ БОЈА: БЕЛА

Слични производи