Техномаркет - TEFAL ZE-585D38 СОКОВНИК

TEFAL ZE-585D38 СОКОВНИК


Производител: TEFAL
Шифра: 738679
Достапност:
Редовна Цена:
8,399 ден.

SMART цена:
4,499 ден.

СОКОВНИК МОЌНОСТ 700W КАПАЦИТЕТ НА САДОТ ЗА СОК 1,25Л КАПАЦИТЕТ НА САДОТ ЗА ПУЛПА 3Л ГОЛЕМ ОТВОР XL ЗА ЦЕЛО ОВОШЈЕ

Слични производи