Техномаркет - TEFAL BL-300138 БЛЕНДЕР

TEFAL BL-300138 БЛЕНДЕР


Производител: TEFAL
Шифра: 738681
Достапност: залиха
Цена:
2,699 ден.

SMART цена:
1,889 ден.

-БЛЕНДЕР МОЌНОСТ 400 W ПЛАСТИЧЕН САД 1,25 Л 2 БРЗИНИ + ПУЛС БЕЗБЕДНОСЕН СИСТЕМ ЗА ЗАШТИТА БОЈА - БЕЛА

Слични производи