Техномаркет - TEFAL HT-610138 МИКСЕР

TEFAL HT-610138 МИКСЕР


Производител: TEFAL
Шифра: 738682
Достапност: залиха
Редовна Цена:
3,599 ден.

SMART цена:
2,879 ден.

МИКСЕР МОЌНОСТ 500 W БРЗИНИ : 5 + ТУРБО 2 СЕТА НА МАТАЛКИ БОЈА - БЕЛА

Слични производи