Техномаркет - KRUPS KP1108 КАФЕМАТ

KRUPS KP1108 КАФЕМАТ


Производител: KRUPS
Шифра: 738684
Достапност:
Редовна Цена:
6,699 ден.

КАФЕМАТ СИСЕМ-NESCAFE DOLCE GUSTO TERMOBLOCK СИСТЕМ РЕЗЕРВОАР ЗА ВОДА 0,8 Л ПУМПА СО ПРИТИСОК 15 BAR

Слични производи