Техномаркет - TEFAL FF-133D10 ФРИТЕЗА

TEFAL FF-133D10 ФРИТЕЗА


Производител: TEFAL
Шифра: 738687
Достапност: залиха
Редовна Цена:
3,999 ден.

ФРИТЕЗА МОЌНОСТ 1600 W КАПАЦИТЕТ 1,8 L. КАПАЦИТЕТ НА КОРПА 1KG. АЛУМИНСКО КУЌИШТЕ СИГНАЛНА СИЈАЛИЧКА АВТОМАТСКО ОТВАРАЊЕ НА КАПАКОТ

Слични производи