Техномаркет - TEFAL RK705138 МУЛТИГОТВАЧ

TEFAL RK705138 МУЛТИГОТВАЧ

-15%

Производител: TEFAL
Шифра: 738699
Достапност: залиха
Редовна Цена:
5,999 ден.

SMART цена:
5,099 ден.

МУЛТИГОТВАЧ 12 ФУНКЦИИ ЗА ПОДГОТОВКА НА РАЗЛИЧНИ ВИДОВИ ХРАНА 2 ММ ДЕБЕЛИНА НА ВНАТРЕШНИОТ САД ЗА ГОТВЕЊЕ,КЕРАМИЧКИ СЛОЈ ОДЛОЖЕН СТАРТ 24 ЧАСА

Слични производи