Техномаркет - TEFAL PF-3501 АПАРАТ ЗА ЛЕБ

TEFAL PF-3501 АПАРАТ ЗА ЛЕБ


Производител: TEFAL
Шифра: 738703
Достапност:
Редовна Цена:
9,999 ден.

-ЛЕБОПЕКАРА КАПАЦИТЕТ - 500G, 750G И 1000G 15 ПРОГРАМИ МОЌНОСТ 700W. - 3 ГЛУТЕН ОПЦИИ (ЛЕБ КЛАСИКА, СЛАТКО, СОЛЕНО) ПРИГОТВУВАЊЕ НА БАГЕТИ TAJМЕР LCD ДИСПЛЕЈ

Слични производи