Техномаркет - TEFAL PF3101 АПАРАТ ЗА ЛЕБ

TEFAL PF3101 АПАРАТ ЗА ЛЕБ


Производител: TEFAL
Шифра: 738704
Достапност:
Редовна Цена:
7,999 ден.

-ЛЕБОПЕКАРА КАПАЦИТЕТ 500G, 750G И 1000G 15 ПРОГРАМИ МОЌНОСТ 700W. TAJМЕР -LCD ДИСПЛЕЈ

Слични производи