Техномаркет - SAMSUNG VCC-54F5V3R ПРАВОСМУКАЛКА

SAMSUNG VCC-54F5V3R ПРАВОСМУКАЛКА

-21%

Производител: SAMSUNG
Шифра: 738724
Достапност:
Редовна Цена:
6,299 ден.

SMART цена:
4,999 ден.

-ПРАВОСМУКАЛКА ТРАЈНА ТОРБА ЗА ОТПАДОК ПОТРОШУВАЧКА ДО 1500W ВШМУКУВАЧКА МОЌНОСТ 380W МЕТАЛНИ ЦЕВКИ РЕГУЛАЦИЈА ЗА МОЌНОСТ КАПАЦИТЕТ НА ТОРБАТА - 2.5 Л. ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ - 6 М. НИВО НА ШУМ - 81 DB ЦИКЛОН-ФИЛТЕР ЗА КРУПЕН ОТПАДОК

Слични производи