Техномаркет - ROWENTA TN3500F0 ТРИМЕР

ROWENTA TN3500F0 ТРИМЕР


Производител: ROWENTA
Шифра: 738756
Достапност:
Редовна Цена:
699 ден.

SMART цена:
594 ден.

-ТРИМЕР ЗА УШИ И НОС ЧЕЛИЧНИ НОЖЕВИ ПОДВИЖНА ГЛАВА ИНДИКАТОР ЧЕТКИЧКА ЗА ЧИСТЕЊЕ

Слични производи