Техномаркет - ELECTROLUX ESL-5201 LO ВГР.МАШИНА ЗА САДОВИ

ELECTROLUX ESL-5201 LO ВГР.МАШИНА ЗА САДОВИ

-35%

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 738782
Достапност:
Редовна Цена:
22,999 ден.

SMART цена:
14,991 ден.

- МАШИНА ЗА САДОВИ КАПАЦИТЕТ - 13 КОМПЛЕТА 5 ПРОГРАМИ /4 ТЕМПЕРАТУРИ (45/50/60/70) ОДЛОЖЕН СТАРТ ДО 3Ч ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ ИНДИКАТОР ЗА СЈАЈ/СОЛ SENSOR CONTROL INFO / WATERBLOCK ДИМЕНЗИИ (В/Ш/Д) 81.8Х59.6Х55.5

Слични производи