Техномаркет - TEFAL -K1500114 КУЈНСКИ ПРИБОР

TEFAL -K1500114 КУЈНСКИ ПРИБОР


Производител: TEFAL
Шифра: 738787
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,799 ден.

SMART цена:
1,450 ден.

КЕРАМИЧКИ НОЖ ДИМЕНЗИЈА НА СЕЧИЛОТО-16 СМ НЕ СЕ ТАПИ И НЕМА ПОТРЕБА ОД ОСТРЕЊЕ ИСКЛУЧИТЕЛНО ХИГИЕНСКИ, ОТПОРЕН НА КИСЕЛИНИ ОД ХРАНАТА НЕ ГИ УНИШТУВА ВИТАМИНИТЕ И ЕНЗИМИТЕ ПРИ УПОТРЕБА ЕКСТРЕМНО ОТПОРЕН И ТРАЕН БЕЗБЕДНОСЕН ПРСТЕН МЕЃУ СЕЧИЛОТО И РАЧКАТА ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН

Слични производи