Техномаркет - TEFAL K1500314 КУЈНСКИ ПРИБОР

TEFAL K1500314 КУЈНСКИ ПРИБОР


Производител: TEFAL
Шифра: 738788
Достапност:
Редовна Цена:
599 ден.

SMART цена:
479 ден.

КЕРАМИЧКИ НОЖ ДИМЕНЗИЈА НА СЕЧИЛОТО-8 СМ ЗАШТИТНО КАПАЧЕ ЗА БЕЗБЕДНО ЧУВАЊЕ НЕ СЕ ТАПИ И НЕМА ПОТРЕБА ОД ОСТРЕЊЕ ИСКЛУЧИТЕЛНО ХИГИЕНСКИ, ОТПОРЕН НА КИСЕЛИНИ ОД ХРАНАТА НЕ ГИ УНИШТУВА ВИТАМИНИТЕ И ЕНЗИМИТЕ ПРИ УПОТРЕБА ЕКСТРЕМНО ОТПОРЕН И ТРАЕН БЕЗБЕДНОСЕН ПРСТЕН МЕЃУ СЕЧИЛОТО И РАЧКАТА ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН

Слични производи