Техномаркет - SEVERIN-0781 ТРИМЕР

SEVERIN-0781 ТРИМЕР


Производител: SEVERIN
Шифра: 738803
Достапност:
Редовна Цена:
999 ден.

SMART цена:
799 ден.

-ТРИМЕР НОЖЕВИ ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ДВЕ ГЛАВИ:ЕДНА ЗА СЕЧЕЊЕ, СО 16ММ НОЖЕВИ И ЕДНА ЗА ФИНО ОБЛИКУВАЊЕ ПРОСТОР ЗА СКЛАДИРАЊЕ ЧЕТКА ЗА ЧИСТЕЊЕ ОСВЕТЛУВАЊЕ -ON/OFF ПРЕКИНУВАЧ НАПОЈУВАЊЕ: 1 Х АА БАТЕРИЈА -БОЈА: ЦРНА

Слични производи