Техномаркет - SBOX PLB-114B (40"-70")

SBOX PLB-114B (40"-70")


Производител: SBOX
Шифра: 738814
Достапност: залиха
Редовна Цена:
899 ден.

ЗИДЕН ДРЖАЧ ЗА ТВ ЛЦД/ПЛАЗМА ГОЛЕМИНА НА ЕКРАН: 40"-70" МАКС. ТЕЖИНА : 60 КГ МАКС. РАСТОЈАНИЕ НА НАВРТКИТЕ (Х/В): 600 X 400 ММ РАСТОЈАНИЕ ОД ПОДЛОГАТА ДО ЕКРАНОТ : 22 ММ НАВАЛУВАЊЕ : НЕ РОТАЦИЈА : НЕ ВРТЕЊЕ : НЕ

Слични производи