Техномаркет - ROHNSON R771 БОКАЛ

ROHNSON R771 БОКАЛ


Производител: ROHNSON
Шифра: 738817
Достапност:
Цена:
1,899 ден.

SMART цена:
1,599 ден.

ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ КАПАЦИТЕТ 1.7Л МОЌНОСТ 2200W СТАКЛЕН САД СИН ЛЕД СВЕТЛОСЕН ИНДИКАТОР ЗА ЗАГРЕВАЊЕ

Слични производи