Техномаркет - SAMSUNG VCC-54E1H31/BOL ПРАВОСМУКАЛКА

SAMSUNG VCC-54E1H31/BOL ПРАВОСМУКАЛКА

-28%

Производител: SAMSUNG
Шифра: 738818
Достапност: залиха
Редовна Цена:
5,799 ден.

SMART цена:
4,199 ден.

-ПРАВОСМУКАЛКА ПОТРОШУВАЧКА ДО 1500W ВШМУКУВАЧКА МОЌНОСТ 380W ТОРБА ЗА ОТПАДОК КАПАЦИТЕТ НА ТОРБАТА - 2.5 Л. МЕТАЛНА ТЕЛЕСКОПСКА ЦЕВКА РЕГУЛАЦИЈА ЗА МОЌНОСТ,НА РАЧКАТА ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ - 6 М. - НИВО НА ШУМ - 81 DB ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА - F

Слични производи