Техномаркет - GORENJE B-600W БЛЕНДЕР

GORENJE B-600W БЛЕНДЕР

-10%

Производител: GORENJE
Шифра: 738831
Достапност:
Редовна Цена:
2,649 ден.

SMART цена:
2,399 ден.

БЛЕНДЕР МОЌНОСТ 600 W КАПАЦИТЕТ НА САДОТ 1,5 Л 3 БРЗИНИ НОЖ ОД НЕРЃУВАЧКИ ЧЕЛИК БОЈА БЕЛА

Слични производи