Техномаркет - GORENJE B-600BG БЛЕНДЕР

GORENJE B-600BG БЛЕНДЕР


Производител: GORENJE
Шифра: 738832
Достапност:
Редовна Цена:
3,599 ден.

БЛЕНДЕР МОЌНОСТ 600W AC МОТОР 3 БРЗИНИ ПУЛСНО РАБОТЕЊЕ ЗА ПОКРАТКИ ЦИКЛУСИ КАПАЦИТЕТ НА САДОТ 1,5 Л САД ЗА МЕРЕЊЕ ВАКУУМСКИ НОГАРКИ

Слични производи