Техномаркет - AEG F-55340 VIO ВГР. МАШИНА ЗА САДОВИ

AEG F-55340 VIO ВГР. МАШИНА ЗА САДОВИ


Производител: AEG
Шифра: 738841
Достапност:
Редовна Цена:
29,999 ден.

-ВРАДЛИВА МАШИНА ЗА САДОВИ 13 КОМПЛЕТИ 5 ПРОГРАМИ -4 ТЕМПЕРАТУРИ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А++ КЛАСА НА ПЕРЕЊЕ А КЛАСА НА СУШЕЊЕ А ДИСПЛЕЈ AQUA STOP БУЧАВОСТ 44 DB ИНДИКАТОР ЗА СОЛ / СЈАЈ ОДЛОЖЕН СТАРТ АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ ПРИЛАГОДЛИВА ГОРНА КОРПА ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д - 82/59/55 CM

Слични производи