Техномаркет - KRUPS EA-810570 КАФЕМАТ

KRUPS EA-810570 КАФЕМАТ

-21%

Производител: KRUPS
Шифра: 738849
Достапност: залиха
Редовна Цена:
23,999 ден.

SMART цена:
18,999 ден.

КАФЕМАТ МОЌНОСТ - 1450 W. ПАТЕНТИРАН КОМПАКТЕН ТЕРМОБЛОК СИСТЕМ БРЗО ЗАГРЕВАЊЕ КОНУСНА МЕЛНИЦА 3 ПОЗИЦИИ ПУМПА СО ПРИТИСОК ОД 15 BARI "КАПУЧИНО ПЛУС" - МЛАЗНИЦА ЗА МЛЕКО ФУНКЦИЈА ЗА ПАРЕА ОПЦИЈА АВТОМАТСКО ЧИСТЕЊЕ АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАР - 1.6 L. CLARIS AQUA-FILTERSYSTEM ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А

Слични производи