Техномаркет - GORENJE BO-635E11B ФУРНА

GORENJE BO-635E11B ФУРНА


Производител: GORENJE
Шифра: 738852
Достапност:
Редовна Цена:
17,690 ден.

SMART цена:
13,999 ден.

ВГРАДЛИВА ФУРНА УПОТРЕБЛИВ ВОЛУМЕН НА РЕРНАТА: 67 L ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: А МАКСИМАЛНА ПОВРШИНА НА ТАВАТА ЗА ПЕЧЕЊЕ: 1.316 CM ИНОВАТИВЕН ВНАТРЕШЕН ИЗГЛЕД НА РЕРНАТА ДИЗАЈНИРАН СПОРЕД ТРАДИЦИОНАЛНИТЕ ФУРНИ НА ДРВА СОВРШЕН ГРИЛ (PERFECTGRILL) ОБЛИК НА КОПЧИЊАТА: PUSH PULL КОПЧИЊА ЧИСТЕЊЕ СО AQUACLEAN МЕКО ЗАТВOРАЊЕ НА ВРАТАТА (GENTLECLOSE) ОСВЕТЛУВАЊЕ ВОДИЛКИ ЗА ТАВИ БОЈА: ЦРНА /КОНТРОЛНА ПЛОЧА: ЛАКИРАН МЕТАЛ

Слични производи