Техномаркет - RAVELLI HEPI KUKING F26-6 100 ТАВА

RAVELLI HEPI KUKING F26-6 100 ТАВА

-60%

Производител: RAVELLI
Шифра: 738869
Достапност:
Редовна Цена:
749 ден.

SMART цена:
299 ден.

ТАВА ЗА ГОТВЕЊЕ НЕЛЕПЛИВА ПОВРШИНА ДИЈАМЕТАР 26 СМ ЕРГОНОМСКА ЦВРСТА РАЧКА

Слични производи