Техномаркет - LIEBHERR CU-3311-20 ЛАДИЛНИК

LIEBHERR CU-3311-20 ЛАДИЛНИК


Производител: LIEBHERR
Шифра: 738885
Достапност: залиха
Редовна Цена:
27,999 ден.

SMART цена:
18,991 ден.

КОМБИНИРАН ЛАДИЛНИК КАПАЦИТЕТ НА ЛАДИЛНИК 210 L КАПАЦИТЕТ НА КОМОРА 84 L ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А++ РАЧНО УПРАВУВАЊЕ АВТОМАТСКО ОДМРЗНУВАЊЕ СТАКЛЕНИ ПОЛИЦИ КОРПИ ЗА ЗЕЛЕНЧУК И ОВОШЈЕ НИВО НА БУЧАВОСТ 39 DB ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д - 180/55/63 CM

Слични производи