Техномаркет - ZANUSSI ZCV-550G1XA ЕЛ. ШПОРЕТ

ZANUSSI ZCV-550G1XA ЕЛ. ШПОРЕТ

-29%

Производител: ZANUSSI
Шифра: 738895
Достапност: залиха
Редовна Цена:
22,999 ден.

SMART цена:
16,352 ден.

ШПОРЕТ СО СТАКЛОКЕРАМИЧКА ПЛОЧА ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А-20% 4 HI-LIGHT ГРЕЈНИ ЗОНИ ВОЛУМЕН НА ФУРНА 54 L 5 РЕЖИМИ НА РАБОТА НА ФУРНА РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА ВО ФУРНА 50-250 *C ПЕЧЕЊЕ НА ДВЕ НИВОА ВЕНТИЛАТОР ВО ФУРНА БОЈА INOX 2 СТАКЛА НА ВРАТА ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д - 85/50/60 CM.

Слични производи